Radačovský prehovoril o “úspechu” protivládnej iniciatívy progresívcov v europarlamente – aká je pravda?

Bratislava/Brusel 7. decembra 2023 (HSP/Foto:Archív M. Radačovského)   Poslanec Európskeho parlamentu Miroslav Radačovský v komentári na sociálnej sieti nastavil zrkadlo liberálnemu Progresívnemu Slovensku, ktoré robí kroky v európskych inštitúciách v spojitosti s kritikou rozhodnutí novej vlády Roberta Fica Miroslav Radačovský pripomenul, že dvaja Slováci, šéf strany PS Michal Šimečka a… Príspevok Radačovský prehovoril o “úspechu” protivládnej iniciatívy progresívcov v europarlamente – aká je pravda? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Radačovský prehovoril o “úspechu” protivládnej iniciatívy progresívcov v europarlamente – aká je pravda?

Bratislava/Brusel 7. decembra 2023 (HSP/Foto:Archív M. Radačovského)   Poslanec Európskeho parlamentu Miroslav Radačovský v komentári na sociálnej sieti nastavil zrkadlo liberálnemu Progresívnemu Slovensku, ktoré robí kroky v európskych inštitúciách v spojitosti s kritikou rozhodnutí novej vlády Roberta Fica Miroslav Radačovský pripomenul, že dvaja Slováci, šéf strany PS Michal Šimečka a…

Príspevok Radačovský prehovoril o “úspechu” protivládnej iniciatívy progresívcov v europarlamente – aká je pravda? zobrazený najskôr Hlavné správy.