Prezidentka telefonovala s Andrzejom Dudom, hovorili o situácii v Rusku a Bielorusku

Bratislava 25. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Zuzana Čaputová)   Prezidentka Zuzana Čaputová telefonovala s poľskou hlavou štátu Andrzejom Dudom. Hovorili o situácii v Rusku a Bielorusku. Venovali sa možným dôsledkom vývoja situácie na východnú hranicu Severoatlantickej aliancie. TASR o tom informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec "Aj keď Poľsku ani Slovensku žiadne bezprostredné… Príspevok Prezidentka telefonovala s Andrzejom Dudom, hovorili o situácii v Rusku a Bielorusku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka telefonovala s Andrzejom Dudom, hovorili o situácii v Rusku a Bielorusku

Bratislava 25. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Zuzana Čaputová)   Prezidentka Zuzana Čaputová telefonovala s poľskou hlavou štátu Andrzejom Dudom. Hovorili o situácii v Rusku a Bielorusku. Venovali sa možným dôsledkom vývoja situácie na východnú hranicu Severoatlantickej aliancie. TASR o tom informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec "Aj keď Poľsku ani Slovensku žiadne bezprostredné…

Príspevok Prezidentka telefonovala s Andrzejom Dudom, hovorili o situácii v Rusku a Bielorusku zobrazený najskôr Hlavné správy.