Prezidentka si pripomenula zosnulého Viktora Fajnberga, ktorý vystúpil proti okupácii

Bratislava 4. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Viktor Fajnberg a jeho priatelia dali najavo, že univerzálna ľudská sloboda pre nich predstavuje vyššiu hodnotu než ich vlastný individuálny osud. Uviedla to prezidentka SR Zuzana Čaputová v súvislosti s úmrtím Fajnberga, ktorý v rámci skupiny ôsmich disidentov v roku 1968 na moskovskom Červenom námestí verejne vystúpil proti okupácii... Príspevok Prezidentka si pripomenula zosnulého Viktora Fajnberga, ktorý vystúpil proti okupácii zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka si pripomenula zosnulého Viktora Fajnberga, ktorý vystúpil proti okupácii

Bratislava 4. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Viktor Fajnberg a jeho priatelia dali najavo, že univerzálna ľudská sloboda pre nich predstavuje vyššiu hodnotu než ich vlastný individuálny osud. Uviedla to prezidentka SR Zuzana Čaputová v súvislosti s úmrtím Fajnberga, ktorý v rámci skupiny ôsmich disidentov v roku 1968 na moskovskom Červenom námestí verejne vystúpil proti okupácii...

Príspevok Prezidentka si pripomenula zosnulého Viktora Fajnberga, ktorý vystúpil proti okupácii zobrazený najskôr Hlavné správy.