Prezident Slovenskej lekárnickej komory: Zdravotníctvo je v tomto roku v horšom stave ako minulý rok

Bratislava 31. decembra 2022 (TASR/Foto: TASR – Kristína Mayerová) Aktualizované 31. decembra 2022 13:45 Zdravotníctvo je v tomto roku v horšom stave ako minulý rok. Pre TASR to zhodnotil prezident Slovenskej lekárnickej komory (SLeK) Ondrej Sukeľ. V tejto súvislosti skritizoval zamietnutie iniciatívy testovania na COVID-19 v lekárňach „Pokiaľ roky počúvame, ako treba v zdravotníctve šetriť... Príspevok Prezident Slovenskej lekárnickej komory: Zdravotníctvo je v tomto roku v horšom stave ako minulý rok zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezident Slovenskej lekárnickej komory: Zdravotníctvo je v tomto roku v horšom stave ako minulý rok

Bratislava 31. decembra 2022 (TASR/Foto: TASR – Kristína Mayerová) Aktualizované 31. decembra 2022 13:45 Zdravotníctvo je v tomto roku v horšom stave ako minulý rok. Pre TASR to zhodnotil prezident Slovenskej lekárnickej komory (SLeK) Ondrej Sukeľ. V tejto súvislosti skritizoval zamietnutie iniciatívy testovania na COVID-19 v lekárňach „Pokiaľ roky počúvame, ako treba v zdravotníctve šetriť...

Príspevok Prezident Slovenskej lekárnickej komory: Zdravotníctvo je v tomto roku v horšom stave ako minulý rok zobrazený najskôr Hlavné správy.