Peking vyčíta skupine G7, že nastoľuje otázky týkajúce sa Číny a zasahuje do jej vnútorných záležitostí

Bratislava 21. mája 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/AP-Ng Han Guan,Susan Walsh)   Čína v sobotu obvinila skupinu siedmich krajín (G7), že v komuniké a ďalších dokumentoch prijatých na samite G7 v Hirošime vyzdvihuje otázky súvisiace s Čínou, a uviedla, že tento blok bráni medzinárodnému mieru, podkopáva regionálnu stabilitu a obmedzuje rozvoj iných krajín,… Príspevok Peking vyčíta skupine G7, že nastoľuje otázky týkajúce sa Číny a zasahuje do jej vnútorných záležitostí zobrazený najskôr Hlavné správy.

Peking vyčíta skupine G7, že nastoľuje otázky týkajúce sa Číny a zasahuje do jej vnútorných záležitostí

Bratislava 21. mája 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:TASR/AP-Ng Han Guan,Susan Walsh)   Čína v sobotu obvinila skupinu siedmich krajín (G7), že v komuniké a ďalších dokumentoch prijatých na samite G7 v Hirošime vyzdvihuje otázky súvisiace s Čínou, a uviedla, že tento blok bráni medzinárodnému mieru, podkopáva regionálnu stabilitu a obmedzuje rozvoj iných krajín,…

Príspevok Peking vyčíta skupine G7, že nastoľuje otázky týkajúce sa Číny a zasahuje do jej vnútorných záležitostí zobrazený najskôr Hlavné správy.