Orbánove obmedzenia cien potravín sa maďarským zákazníkom počas sviatkov vypomstili

Bratislava 25. decembra 2022 (BNN Bloomberg/HSP/Foto: Twitter)   Plán, ktorý mal pred sviatkami ochrániť Maďarov pred najvyššou infláciou v Európskej únii, stroskotal potom, čo obchodníci začali vydávať základné potraviny na prídel, čím sa vrátili do komunistickej minulosti krajiny, píše Bloomberg. V nadväznosti na krok vlády premiéra Viktora Orbána obmedziť ceny základných potravín obmedzuje maloobchodný reťazec... Príspevok Orbánove obmedzenia cien potravín sa maďarským zákazníkom počas sviatkov vypomstili zobrazený najskôr Hlavné správy.

Orbánove obmedzenia cien potravín sa maďarským zákazníkom počas sviatkov vypomstili

Bratislava 25. decembra 2022 (BNN Bloomberg/HSP/Foto: Twitter)   Plán, ktorý mal pred sviatkami ochrániť Maďarov pred najvyššou infláciou v Európskej únii, stroskotal potom, čo obchodníci začali vydávať základné potraviny na prídel, čím sa vrátili do komunistickej minulosti krajiny, píše Bloomberg. V nadväznosti na krok vlády premiéra Viktora Orbána obmedziť ceny základných potravín obmedzuje maloobchodný reťazec...

Príspevok Orbánove obmedzenia cien potravín sa maďarským zákazníkom počas sviatkov vypomstili zobrazený najskôr Hlavné správy.