Orbán: “Maďarsko patrí Maďarom”. Chýbajúce budúce pracovné miesta musia obsadiť Maďari

Budapešť 11. marca 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Szilard Koszticsak)   Orbán diskutoval aj o štátnom rozpočte Maďarska, výstavbe elektrární na plyn a stave automobilového priemyslu v krajine, informuje spravodajský portál REMIX News Maďarsko by v nasledujúcom roku alebo dvoch potrebovalo 500 000 nových pracovníkov, ale zahraniční pracovníci by nemali byť uprednostňovaní, namiesto toho… Príspevok Orbán: “Maďarsko patrí Maďarom”. Chýbajúce budúce pracovné miesta musia obsadiť Maďari zobrazený najskôr Hlavné správy.

Orbán: “Maďarsko patrí Maďarom”. Chýbajúce budúce pracovné miesta musia obsadiť Maďari

Budapešť 11. marca 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Szilard Koszticsak)   Orbán diskutoval aj o štátnom rozpočte Maďarska, výstavbe elektrární na plyn a stave automobilového priemyslu v krajine, informuje spravodajský portál REMIX News Maďarsko by v nasledujúcom roku alebo dvoch potrebovalo 500 000 nových pracovníkov, ale zahraniční pracovníci by nemali byť uprednostňovaní, namiesto toho…

Príspevok Orbán: “Maďarsko patrí Maďarom”. Chýbajúce budúce pracovné miesta musia obsadiť Maďari zobrazený najskôr Hlavné správy.