Obraz propagandy. Neustále sa meniace čísla údajne zabitých na Ukrajine a servilnosť médií

Kyjev/Bratislava 11. júla 2023 (HSP/Facebook/UnHerd/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka)   Propagande a manipulácii s číslami pri vojnových stratách v konflikte na Ukrajine, ako aj otrockej mentalite niektorých médií, sa vo svojom najnovšom príspevku venuje Juraj Draxler, bývalý minister školstva "Včerajšou tlačou prebehla správa, že teraz existuje najpresnejší odhad, koľko ruských vojakov zahynulo na… Príspevok Obraz propagandy. Neustále sa meniace čísla údajne zabitých na Ukrajine a servilnosť médií zobrazený najskôr Hlavné správy.

Obraz propagandy. Neustále sa meniace čísla údajne zabitých na Ukrajine a servilnosť médií

Kyjev/Bratislava 11. júla 2023 (HSP/Facebook/UnHerd/Foto:TASR/AP-Evgeniy Maloletka)   Propagande a manipulácii s číslami pri vojnových stratách v konflikte na Ukrajine, ako aj otrockej mentalite niektorých médií, sa vo svojom najnovšom príspevku venuje Juraj Draxler, bývalý minister školstva "Včerajšou tlačou prebehla správa, že teraz existuje najpresnejší odhad, koľko ruských vojakov zahynulo na…

Príspevok Obraz propagandy. Neustále sa meniace čísla údajne zabitých na Ukrajine a servilnosť médií zobrazený najskôr Hlavné správy.