Nová kauza? Pellegrini sa ospravedlnil za výroky jeho hovorkyne pre mainstreamový denník

Bratislava 29. novembra 2023 (HSP/Telegram/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Predseda Národnej rady Peter Pellegrini (Hlas-SD) na sociálnej sieti okomentoval menší incident, ktorý sa odohral medzi jeho hovorkyňou Patríciou Medveď Macíkovou a redaktorkou denníka SME Uvedený denník informoval, že na jednu z otázok smerovanú Petrovi Pellegrinimu dostal od jeho hovorkyne netradičnú odpoveď. Novinárku… Príspevok Nová kauza? Pellegrini sa ospravedlnil za výroky jeho hovorkyne pre mainstreamový denník zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nová kauza? Pellegrini sa ospravedlnil za výroky jeho hovorkyne pre mainstreamový denník

Bratislava 29. novembra 2023 (HSP/Telegram/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Predseda Národnej rady Peter Pellegrini (Hlas-SD) na sociálnej sieti okomentoval menší incident, ktorý sa odohral medzi jeho hovorkyňou Patríciou Medveď Macíkovou a redaktorkou denníka SME Uvedený denník informoval, že na jednu z otázok smerovanú Petrovi Pellegrinimu dostal od jeho hovorkyne netradičnú odpoveď. Novinárku…

Príspevok Nová kauza? Pellegrini sa ospravedlnil za výroky jeho hovorkyne pre mainstreamový denník zobrazený najskôr Hlavné správy.