„Nadkvalifikovaní“ – prečo ukrajinské ozbrojené sily takto nazývajú ruských vojakov obkľučujúcich Bachmut

Bratislava 2. februára 2023 (HSP/Svpressa/Foto:TASR/AP-Libkos)   Ukrajinskí velitelia už pripravili niekoľko plánov na útek z mesta a na jeho okraji budujú pevnosť Bitka o Bachmut/Artemovsk zostáva v centre pozornosti svetových médií a globálnej blogerskej komunity. Na dobrovoľníckych mapách AFU a vojenských mapách západných analytických inštitúcií sa budova sadrovej bane Siniat… Príspevok „Nadkvalifikovaní“ – prečo ukrajinské ozbrojené sily takto nazývajú ruských vojakov obkľučujúcich Bachmut zobrazený najskôr Hlavné správy.

„Nadkvalifikovaní“ – prečo ukrajinské ozbrojené sily takto nazývajú ruských vojakov obkľučujúcich Bachmut

Bratislava 2. februára 2023 (HSP/Svpressa/Foto:TASR/AP-Libkos)   Ukrajinskí velitelia už pripravili niekoľko plánov na útek z mesta a na jeho okraji budujú pevnosť Bitka o Bachmut/Artemovsk zostáva v centre pozornosti svetových médií a globálnej blogerskej komunity. Na dobrovoľníckych mapách AFU a vojenských mapách západných analytických inštitúcií sa budova sadrovej bane Siniat…

Príspevok „Nadkvalifikovaní“ – prečo ukrajinské ozbrojené sily takto nazývajú ruských vojakov obkľučujúcich Bachmut zobrazený najskôr Hlavné správy.