Na Silvestra rieši mestská polícia v Bratislave pyrotechniku, zranenia i požiare

Bratislava 30. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook )   Mestskí policajti v Bratislave sa nezastavia ani počas Silvestra a osláv príchodu nového roka. Pri zvýšených hliadkach sa zameriavajú najmä na preventívnu činnosť, riešia však aj nedovolenú pyrotechniku, menšie požiare i zranených ľudí či nepovolenú konzumáciu alkoholu a rušenie nočného pokoja. Pre TASR to uviedol vedúci oddelenia komunikácie... Príspevok Na Silvestra rieši mestská polícia v Bratislave pyrotechniku, zranenia i požiare zobrazený najskôr Hlavné správy.

Na Silvestra rieši mestská polícia v Bratislave pyrotechniku, zranenia i požiare

Bratislava 30. decembra 2022 (TASR/HSP/Foto:Facebook )   Mestskí policajti v Bratislave sa nezastavia ani počas Silvestra a osláv príchodu nového roka. Pri zvýšených hliadkach sa zameriavajú najmä na preventívnu činnosť, riešia však aj nedovolenú pyrotechniku, menšie požiare i zranených ľudí či nepovolenú konzumáciu alkoholu a rušenie nočného pokoja. Pre TASR to uviedol vedúci oddelenia komunikácie...

Príspevok Na Silvestra rieši mestská polícia v Bratislave pyrotechniku, zranenia i požiare zobrazený najskôr Hlavné správy.