Na čele Ministerstva zdravotníctva bude krízový manažment vedený Michalom Palkovičom

Bratislava 2. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR bude viesť krízový manažment. Do funkcie prvého štátneho tajomníka vymenujú Michala Palkoviča, ktorý doteraz pôsobil ako podpredseda Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS). Na štvrtkovom tlačovom brífingu to v súvislosti s odchodom Vladimíra Lengvarského (nominant OĽANO) z čela rezortu… Príspevok Na čele Ministerstva zdravotníctva bude krízový manažment vedený Michalom Palkovičom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Na čele Ministerstva zdravotníctva bude krízový manažment vedený Michalom Palkovičom

Bratislava 2. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot)   Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR bude viesť krízový manažment. Do funkcie prvého štátneho tajomníka vymenujú Michala Palkoviča, ktorý doteraz pôsobil ako podpredseda Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS). Na štvrtkovom tlačovom brífingu to v súvislosti s odchodom Vladimíra Lengvarského (nominant OĽANO) z čela rezortu…

Príspevok Na čele Ministerstva zdravotníctva bude krízový manažment vedený Michalom Palkovičom zobrazený najskôr Hlavné správy.