MZ: Spolupráca so samosprávami pri výzve na podporu vzniku nových ambulancií je kľúčová

Bratislava 22. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Pandémia ochorenia COVID-19 prehĺbila problém s nedostatkom ambulantných lekárov. Rezort zdravotníctva preto v snahe stabilizovať sieť a pomôcť vytvoriť nové ambulancie v nedostatkových okresoch vyčlenil z Plánu obnovy a odolnosti 10 miliónov eur na pomoc začínajúcim všeobecným lekárom pre dospelých aj deti a… Príspevok MZ: Spolupráca so samosprávami pri výzve na podporu vzniku nových ambulancií je kľúčová zobrazený najskôr Hlavné správy.

MZ: Spolupráca so samosprávami pri výzve na podporu vzniku nových ambulancií je kľúčová

Bratislava 22. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Pandémia ochorenia COVID-19 prehĺbila problém s nedostatkom ambulantných lekárov. Rezort zdravotníctva preto v snahe stabilizovať sieť a pomôcť vytvoriť nové ambulancie v nedostatkových okresoch vyčlenil z Plánu obnovy a odolnosti 10 miliónov eur na pomoc začínajúcim všeobecným lekárom pre dospelých aj deti a…

Príspevok MZ: Spolupráca so samosprávami pri výzve na podporu vzniku nových ambulancií je kľúčová zobrazený najskôr Hlavné správy.