Ministerstvo kultúry: Stratégiu kultúry do roku 2030 predstaví verejnosti 13. februára

Bratislava 3. februára 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Lukáš Grinaj )   Stratégia kultúry a kreatívneho priemyslu do roku 2030 je hotová. Ministerstvo kultúry (MK) SR chce dokument predstaviť verejnosti 13. februára v priestoroch Slovenskej národnej galérie (SNG) "Materiál obsahuje sedem strategických cieľov, definujúcich podobu a podmienky kultúry na Slovensku s výhľadom… Príspevok Ministerstvo kultúry: Stratégiu kultúry do roku 2030 predstaví verejnosti 13. februára zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo kultúry: Stratégiu kultúry do roku 2030 predstaví verejnosti 13. februára

Bratislava 3. februára 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Lukáš Grinaj )   Stratégia kultúry a kreatívneho priemyslu do roku 2030 je hotová. Ministerstvo kultúry (MK) SR chce dokument predstaviť verejnosti 13. februára v priestoroch Slovenskej národnej galérie (SNG) "Materiál obsahuje sedem strategických cieľov, definujúcich podobu a podmienky kultúry na Slovensku s výhľadom…

Príspevok Ministerstvo kultúry: Stratégiu kultúry do roku 2030 predstaví verejnosti 13. februára zobrazený najskôr Hlavné správy.