Ministerstvo hospodárstva by sa malo stať povinnou osobou pri sanácii štyroch envirozáťaží

Bratislava 18. apríla 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Rezort hospodárstva by sa mal stať povinnou osobou pri sanácií envirozáťaží v lokalitách Vlčkovce, Budmerice, Podbrezová a Boldog. V týchto prípadoch ide o kontamináciu vzniknutú v súvislosti s priemyselnou a banskou činnosťou. Vyplýva to z návrhu Ministerstva životného prostredia (MŽP) SR na určenie… Príspevok Ministerstvo hospodárstva by sa malo stať povinnou osobou pri sanácii štyroch envirozáťaží zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ministerstvo hospodárstva by sa malo stať povinnou osobou pri sanácii štyroch envirozáťaží

Bratislava 18. apríla 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Rezort hospodárstva by sa mal stať povinnou osobou pri sanácií envirozáťaží v lokalitách Vlčkovce, Budmerice, Podbrezová a Boldog. V týchto prípadoch ide o kontamináciu vzniknutú v súvislosti s priemyselnou a banskou činnosťou. Vyplýva to z návrhu Ministerstva životného prostredia (MŽP) SR na určenie…

Príspevok Ministerstvo hospodárstva by sa malo stať povinnou osobou pri sanácii štyroch envirozáťaží zobrazený najskôr Hlavné správy.