Megaprojekt „plynovej únie“ medzi Ruskom, Pakistanom a Indiou vyvolá vo Washingtone štikútku

Moskva 30. januára 2023 (HSP/indianpunchline/Foto:screenshot)   Akútna energetická kríza v Pakistane je bezprostredným pozadím, na ktorom je potrebné chápať nadchádzajúce rozhovory ministra zahraničných vecí Bilawala Zardárího s ruským ministrom zahraničných vecí Sergejom Lavrovom, ktoré sa dnes uskutočnia v Moskve, píše významný indický medzinárodný pozorovateľ, bývalý veľvyslanec M. K. Bhadrakumar Ale… Príspevok Megaprojekt „plynovej únie“ medzi Ruskom, Pakistanom a Indiou vyvolá vo Washingtone štikútku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Megaprojekt „plynovej únie“ medzi Ruskom, Pakistanom a Indiou vyvolá vo Washingtone štikútku

Moskva 30. januára 2023 (HSP/indianpunchline/Foto:screenshot)   Akútna energetická kríza v Pakistane je bezprostredným pozadím, na ktorom je potrebné chápať nadchádzajúce rozhovory ministra zahraničných vecí Bilawala Zardárího s ruským ministrom zahraničných vecí Sergejom Lavrovom, ktoré sa dnes uskutočnia v Moskve, píše významný indický medzinárodný pozorovateľ, bývalý veľvyslanec M. K. Bhadrakumar Ale…

Príspevok Megaprojekt „plynovej únie“ medzi Ruskom, Pakistanom a Indiou vyvolá vo Washingtone štikútku zobrazený najskôr Hlavné správy.