Ľudia v uliciach Bratislavy dali v nedeľu politikom jasne najavo, čo je dôležité

Bratislava 25. septembra 2023 (HSP/Foto:screenshot)   V Bratislave sa v nedeľu 24. septembra 2023 uskutočnil lokálny pochod Bratislava za život, na ktorom sa v nepriaznivom počasí zúčastnilo 3000 ludí. Cieľom pochodu bolo osláviť život a zároveň apelovať na ukončenie diskriminácie nenarodených detí a ukončenie ohrozovania tehotných matiek umelým potratom, ktorý so sebou nesie… Príspevok Ľudia v uliciach Bratislavy dali v nedeľu politikom jasne najavo, čo je dôležité zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ľudia v uliciach Bratislavy dali v nedeľu politikom jasne najavo, čo je dôležité

Bratislava 25. septembra 2023 (HSP/Foto:screenshot)   V Bratislave sa v nedeľu 24. septembra 2023 uskutočnil lokálny pochod Bratislava za život, na ktorom sa v nepriaznivom počasí zúčastnilo 3000 ludí. Cieľom pochodu bolo osláviť život a zároveň apelovať na ukončenie diskriminácie nenarodených detí a ukončenie ohrozovania tehotných matiek umelým potratom, ktorý so sebou nesie…

Príspevok Ľudia v uliciach Bratislavy dali v nedeľu politikom jasne najavo, čo je dôležité zobrazený najskôr Hlavné správy.