Lipšic sa posťažoval, že v minulosti mal byť aj on účelovo trestne stíhaný. Ako šéf ÚŠP podobné procesy zastrešuje

Bratislava 18. marca 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic vyhlásil, že v minulosti bol sám obeťou vymysleného trestného stíhania a nepomohol mu ani paragraf č. 363 Trestného poriadku. Na toto nedávne vyjadrenie Daniela Lipšica upozornil vo videu na YouTube Erik Kaliňák zo Smeru-SSD Šéf Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP),… Príspevok Lipšic sa posťažoval, že v minulosti mal byť aj on účelovo trestne stíhaný. Ako šéf ÚŠP podobné procesy zastrešuje zobrazený najskôr Hlavné správy.

Lipšic sa posťažoval, že v minulosti mal byť aj on účelovo trestne stíhaný. Ako šéf ÚŠP podobné procesy zastrešuje

Bratislava 18. marca 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic vyhlásil, že v minulosti bol sám obeťou vymysleného trestného stíhania a nepomohol mu ani paragraf č. 363 Trestného poriadku. Na toto nedávne vyjadrenie Daniela Lipšica upozornil vo videu na YouTube Erik Kaliňák zo Smeru-SSD Šéf Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP),…

Príspevok Lipšic sa posťažoval, že v minulosti mal byť aj on účelovo trestne stíhaný. Ako šéf ÚŠP podobné procesy zastrešuje zobrazený najskôr Hlavné správy.