Kurčatá so salmonelou v obchodoch a školách? Linhart podal trestné oznámenie: Bíreš sa len prizerá

Bratislava 30. augusta 2023 (TASR/ HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR a kandidát mimoparlamentnej strany Hlas-SD Patrick Linhart podal trestné oznámenie pre podozrenie z korupcie, ako aj na ohrozovanie verejného zdravia v súvislosti so spoločnosťou, ktorú podozrieva okrem iného z falšovania pôvodu kuracieho mäsa dodávaného do obchodnej… Príspevok Kurčatá so salmonelou v obchodoch a školách? Linhart podal trestné oznámenie: Bíreš sa len prizerá zobrazený najskôr Hlavné správy.

Kurčatá so salmonelou v obchodoch a školách? Linhart podal trestné oznámenie: Bíreš sa len prizerá

Bratislava 30. augusta 2023 (TASR/ HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR a kandidát mimoparlamentnej strany Hlas-SD Patrick Linhart podal trestné oznámenie pre podozrenie z korupcie, ako aj na ohrozovanie verejného zdravia v súvislosti so spoločnosťou, ktorú podozrieva okrem iného z falšovania pôvodu kuracieho mäsa dodávaného do obchodnej…

Príspevok Kurčatá so salmonelou v obchodoch a školách? Linhart podal trestné oznámenie: Bíreš sa len prizerá zobrazený najskôr Hlavné správy.