Jorge Buxadé: Nikdy neboli mladí odsúdení na život nešťastnejší ako život ich rodičov

Brusel 28. decembra 2022 (HSP/Foto: Screenshot)   Bezhlavé tlačenie nekrytých peňazí, ktoré nevyhnutne vyústilo do inflácie, zelená politika, ktorá pramálo zmení planétu, ale hodne odkrojí zo životnej úrovne Európanov, sankcie, ktoré viac trestajú toho, kto ich uvalil, než toho, voči komu sú uvalené, imigračná politika, ktorá pozýva do Európy spodinu Afriky… Je toho veľa Ale... Príspevok Jorge Buxadé: Nikdy neboli mladí odsúdení na život nešťastnejší ako život ich rodičov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Jorge Buxadé: Nikdy neboli mladí odsúdení na život nešťastnejší ako život ich rodičov

Brusel 28. decembra 2022 (HSP/Foto: Screenshot)   Bezhlavé tlačenie nekrytých peňazí, ktoré nevyhnutne vyústilo do inflácie, zelená politika, ktorá pramálo zmení planétu, ale hodne odkrojí zo životnej úrovne Európanov, sankcie, ktoré viac trestajú toho, kto ich uvalil, než toho, voči komu sú uvalené, imigračná politika, ktorá pozýva do Európy spodinu Afriky… Je toho veľa Ale...

Príspevok Jorge Buxadé: Nikdy neboli mladí odsúdení na život nešťastnejší ako život ich rodičov zobrazený najskôr Hlavné správy.