Ján Kubiš zvažuje prezidentskú kandidatúru, rozhodne sa po parlamentných voľbách

Bratislava 28. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Vladimír Benko)   Diplomat a exminister zahraničných vecí Ján Kubiš zvažuje kandidatúru na prezidenta SR. Rozhodnutie prijme po septembrových parlamentných voľbách. Ako uviedol pre TASR, o funkciu by sa chcel uchádzať ako nezávislý občiansky kandidát. Privíta podporu parlamentných politických strán "Vzhľadom na moje doterajšie… Príspevok Ján Kubiš zvažuje prezidentskú kandidatúru, rozhodne sa po parlamentných voľbách zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ján Kubiš zvažuje prezidentskú kandidatúru, rozhodne sa po parlamentných voľbách

Bratislava 28. júna 2023  (TASR/HSP/Foto:TASR - Vladimír Benko)   Diplomat a exminister zahraničných vecí Ján Kubiš zvažuje kandidatúru na prezidenta SR. Rozhodnutie prijme po septembrových parlamentných voľbách. Ako uviedol pre TASR, o funkciu by sa chcel uchádzať ako nezávislý občiansky kandidát. Privíta podporu parlamentných politických strán "Vzhľadom na moje doterajšie…

Príspevok Ján Kubiš zvažuje prezidentskú kandidatúru, rozhodne sa po parlamentných voľbách zobrazený najskôr Hlavné správy.