Hrozba stíhaním sudcu nie je odborná kritika súdneho rozhodnutia. Prečo by minister nemal nasledovať advokáta protistrany ?

Bratislava 11. novembra 2023 (HSP/pravnelisty/Foto:TASR-Martin Baumann)   Na Právnych listoch vyšiel článok sudcu Petra Šamka. Píše v ňom aj o tom, ako hrozba sudcovi trestným alebo disciplinárnym stíhaním nie je odborná kritika súdneho rozhodnutia a prečo by minister vnútra nemal nasledovať konanie právneho zástupcu protistrany Kritika súdneho rozhodnutia vo verejnom… Príspevok Hrozba stíhaním sudcu nie je odborná kritika súdneho rozhodnutia. Prečo by minister nemal nasledovať advokáta protistrany ? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Hrozba stíhaním sudcu nie je odborná kritika súdneho rozhodnutia. Prečo by minister nemal nasledovať advokáta protistrany ?

Bratislava 11. novembra 2023 (HSP/pravnelisty/Foto:TASR-Martin Baumann)   Na Právnych listoch vyšiel článok sudcu Petra Šamka. Píše v ňom aj o tom, ako hrozba sudcovi trestným alebo disciplinárnym stíhaním nie je odborná kritika súdneho rozhodnutia a prečo by minister vnútra nemal nasledovať konanie právneho zástupcu protistrany Kritika súdneho rozhodnutia vo verejnom…

Príspevok Hrozba stíhaním sudcu nie je odborná kritika súdneho rozhodnutia. Prečo by minister nemal nasledovať advokáta protistrany ? zobrazený najskôr Hlavné správy.