Fica zaskočila novinárska otázka: Keď si už myslíte, že sa nedá prísť s väčšou hlúposťou, oni sa vždy prekonajú

Bratislava 19. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Mikhail Metzel, Sputnik, Kremlin)   Slovenskí novinári hlavného prúdu sú schopní všetkého. Najnovšie prišli s otázkou na našich politikov, či by boli za to, aby na základe medzinárodného zatykača došlo ku zatknutiu ruského prezidenta Vladimira Putina, ak by ruský líder hypoteticky navštívil Slovenskú republiku. Mnohé z… Príspevok Fica zaskočila novinárska otázka: Keď si už myslíte, že sa nedá prísť s väčšou hlúposťou, oni sa vždy prekonajú zobrazený najskôr Hlavné správy.

Fica zaskočila novinárska otázka: Keď si už myslíte, že sa nedá prísť s väčšou hlúposťou, oni sa vždy prekonajú

Bratislava 19. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Mikhail Metzel, Sputnik, Kremlin)   Slovenskí novinári hlavného prúdu sú schopní všetkého. Najnovšie prišli s otázkou na našich politikov, či by boli za to, aby na základe medzinárodného zatykača došlo ku zatknutiu ruského prezidenta Vladimira Putina, ak by ruský líder hypoteticky navštívil Slovenskú republiku. Mnohé z…

Príspevok Fica zaskočila novinárska otázka: Keď si už myslíte, že sa nedá prísť s väčšou hlúposťou, oni sa vždy prekonajú zobrazený najskôr Hlavné správy.