Digitálne vybavenie už dostali viaceré školy v štyroch krajoch, potvrdilo ministerstvo

Bratislava 30. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR)   Viaceré školy v Prešovskom, Košickom, Trenčianskom a Žilinskom kraji už dostali dodávku digitálnej techniky, ktorá pozostáva napríklad z notebookov a tabletov. Vyplýva to z údajov k 23. marcu, ktoré TASR potvrdili z odboru komunikácie a marketingu Ministerstva školstva,… Príspevok Digitálne vybavenie už dostali viaceré školy v štyroch krajoch, potvrdilo ministerstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.

Digitálne vybavenie už dostali viaceré školy v štyroch krajoch, potvrdilo ministerstvo

Bratislava 30. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR)   Viaceré školy v Prešovskom, Košickom, Trenčianskom a Žilinskom kraji už dostali dodávku digitálnej techniky, ktorá pozostáva napríklad z notebookov a tabletov. Vyplýva to z údajov k 23. marcu, ktoré TASR potvrdili z odboru komunikácie a marketingu Ministerstva školstva,…

Príspevok Digitálne vybavenie už dostali viaceré školy v štyroch krajoch, potvrdilo ministerstvo zobrazený najskôr Hlavné správy.