Americký veľvyslanec v SR nesúhlasí s tým, že Čaputová je agentkou. Podľa neho háji záujmy Slovákov

Bratislava 28. júla 2023 (HSP/Foto:Screenshot TA3)   Viacerí politici opozície často hovoria o prezidentka SR Zuzane Čaputovej ako agentke amerických záujmov na Slovensku v súvislosti s tým, že pochádza z mimovládneho prostredia financovaného aj zo zdrojov z USA, takisto pochádza z ultraproamerického Progresívneho Slovenska a počas výkonu prezidentskej funkcie viacerými… Príspevok Americký veľvyslanec v SR nesúhlasí s tým, že Čaputová je agentkou. Podľa neho háji záujmy Slovákov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Americký veľvyslanec v SR nesúhlasí s tým, že Čaputová je agentkou. Podľa neho háji záujmy Slovákov

Bratislava 28. júla 2023 (HSP/Foto:Screenshot TA3)   Viacerí politici opozície často hovoria o prezidentka SR Zuzane Čaputovej ako agentke amerických záujmov na Slovensku v súvislosti s tým, že pochádza z mimovládneho prostredia financovaného aj zo zdrojov z USA, takisto pochádza z ultraproamerického Progresívneho Slovenska a počas výkonu prezidentskej funkcie viacerými…

Príspevok Americký veľvyslanec v SR nesúhlasí s tým, že Čaputová je agentkou. Podľa neho háji záujmy Slovákov zobrazený najskôr Hlavné správy.