Zsolt Simon: “Mal som pravdu. Vstup Mostu-Híd do vlády so Smerom a SNS je likvidáciou strany”

Bratislava 15. decembra 2018 (HSP/Foto:Facebook)

Nezaradený poslanec Národnej rady Zsolt Simon uviedol, že posledný prieskum agentúry Median, ktorý prvý raz uvrhol Most-Híd pod hranicu 5 percent, je dôsledkom toho, že strana vstúpila do vlády so Smerom-SD a SNS, čo poslanec Simon od začiatku odmietal.

Na snímke Zsolt Simon

“Prvýkrát od volieb v roku 2010 by sa strana Most-Híd, podľa prieskumu verejnej mienky, nedostala do parlamentu (4,5% Median). Od roku 2010 takúto hodnotu strane ešte žiadna agentúra nenamerala,” zdôraznil Zsolt Simon.

Je podľa neho treba si všimnúť aj výsledky od “najdôveryhodnejšej agentúry Focus,” ktorá Bugárovcom v septembri merala 5,1% a v decembri 5,2%. To sú podľa slov Simona najhoršie výsledky od vstupu strany do parlamentu.

“Tendencia je nezvratná, Most-Híd pomaly ale isto smeruje mimo parlament.Je mi ľúto, že som mal pravdu (v roku 2016 ). Vstup do vlády Smer- SNS je likvidáciou strany. Slabou útechou je pre mňa, že som sa toho nezúčastnil,” dodal Simon.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj