Zrušia sa koncesionárske poplatky. Trvalo sa zníži DPH pre gastro. Čo ešte odhlasovali poslanci?

Bratislava 22. decembra 2022 (TASR/HSP/Nový Čas/Foto:TASR-Michal Svítok ) Aktualizované 22. decembra 2022 13:15 Koncesionárske poplatky sa zrušia. Zmenu odsúhlasili poslanci Národnej rady (NR) SR vo štvrtkovom hlasovaní. Hlavným príjmom Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) bude po novom nárokovateľný príspevok zo štátneho rozpočtu. Zmena prešla v pléne ako súčasť pozmeňujúceho návrhu k novele zákona o dani... Príspevok Zrušia sa koncesionárske poplatky. Trvalo sa zníži DPH pre gastro. Čo ešte odhlasovali poslanci? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zrušia sa koncesionárske poplatky. Trvalo sa zníži DPH pre gastro. Čo ešte odhlasovali poslanci?

Bratislava 22. decembra 2022 (TASR/HSP/Nový Čas/Foto:TASR-Michal Svítok ) Aktualizované 22. decembra 2022 13:15 Koncesionárske poplatky sa zrušia. Zmenu odsúhlasili poslanci Národnej rady (NR) SR vo štvrtkovom hlasovaní. Hlavným príjmom Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) bude po novom nárokovateľný príspevok zo štátneho rozpočtu. Zmena prešla v pléne ako súčasť pozmeňujúceho návrhu k novele zákona o dani...

Príspevok Zrušia sa koncesionárske poplatky. Trvalo sa zníži DPH pre gastro. Čo ešte odhlasovali poslanci? zobrazený najskôr Hlavné správy.