“Zostante nablízku Harrymu… alebo sa dostanete do problémov.” Komorník dal radu tehotnej Meghan Markleovej

Londýn 16. decembra 2018 (HSP/Sputnik/Foto: TASR/AP- Steve Parsons/pool photo via AP)

Správca dlhé roky slúžil princezne Diane a vie, ako ťažké je vytvárať si vzťahy v kráľovskej rodine. 60-ročný komorník z Buckinghamského paláca Paul Burrell sa obrátil na vojvodkyňu zo Sussexu s priateľskou radou, píše Express.co. Vyjadril úprimné obavy o jej vzťahu s kráľovskou rodinou

Na snímke vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu odchádzajú po sobáši zo zámku na recepciu vo Windsore v sobotu 19. mája 2018.

“Zostaňte nablízku Harrymu a jeho babičke … alebo sa dostanete do problémov!” Odkázal Burrell Meghan Markleovej.

Burrell varoval, že v paláci začína najzložitejšie obdobie, pretože počas vianočných sviatkov sa tu schádza množstvo dôležitých hostí. Preto si je istý, že vojvodkyňa by mala byť vo svojom stave obzvlášť opatrná.

Okrem toho, zdôraznil Burrell, niektorí členovia kráľovskej rodiny sa iste pokúsia zorganizovať “pasce”, aby skazili Meghan sviatky.

Posledné správy z paláca potvrdzujú, že existujú dôvody pre také obavy. Ako uviedol časopis Life, princ William a Kate Middletonová sa neobjavili na stretnutí kráľovskej nadácie, kde boli Harry a Meghan.

Podľa doterajších informácií najstarší syn princezny Diany a jeho manželka plánujú osláviť Vianoce oddelene od druhého kráľovského páru.

Avšak, princ Harry a jeho žena sa rovnako na konci novembra rozhodli odsťahovať sa z Kensingtonu, kde žijú William a Kate, a usadiť sa na Windsorskom hrade.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj