Znovuzvoleným prezidentom ANS je Marián Petko

Bratislava 12. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)

Asociácia nemocníc Slovenska (ANS) v stredu opätovne zvolila za svojho prezidenta Mariána Petka. Asociácia o tom informovala v tlačovej správe. Za viceprezidentov ANS boli zvolení Igor Pramuk a Jozef Mintál

Na snímke Marián Petko

Asociácia nemocníc Slovenska je dobrovoľným, zamestnávateľským, záujmovým, nepolitickým a nezávislým združením právnických osôb, lôžkových prípadne iných zdravotníckych zariadení s pôsobnosťou na území Slovenskej republiky, poskytujúcich zdravotnú starostlivosť, ktoré vzniklo na podnet riaditeľov nemocníc v roku 1991. V súčasnosti združuje 75 zdravotníckych zariadení.

Asociácia podľa informácií zverejnených na webovej stránke združuje zdravotnícke zariadenia na území Slovenskej republiky za účelom spoločného postupu pri riešení ich problematiky v oblasti ekonomickej, legislatívnej, zamestnávateľskej a odbornej. Postavenie členov ANS je založené na princípe rovnosti a vzájomnej solidarity.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.