Žilinka odmieta zámer trestného činu za nedostatok zdravotníkov v nemocniciach

Bratislava 10. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Generálny prokurátor Maroš Žilinka odmieta zavedenie nového trestného činu ohrozenia poskytovania zdravotnej starostlivosti. Ten by znamenal tresty za nezabezpečenie dostatočného počtu zdravotníkov v nemocniciach. Informoval o tom na sociálnej sieti Žilinka hovorí o neopodstatnenej a bezúčelnej kriminalizácii konania, ktorá nie je… Príspevok Žilinka odmieta zámer trestného činu za nedostatok zdravotníkov v nemocniciach zobrazený najskôr Hlavné správy.

Žilinka odmieta zámer trestného činu za nedostatok zdravotníkov v nemocniciach

Bratislava 10. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR - Martin Baumann)   Generálny prokurátor Maroš Žilinka odmieta zavedenie nového trestného činu ohrozenia poskytovania zdravotnej starostlivosti. Ten by znamenal tresty za nezabezpečenie dostatočného počtu zdravotníkov v nemocniciach. Informoval o tom na sociálnej sieti Žilinka hovorí o neopodstatnenej a bezúčelnej kriminalizácii konania, ktorá nie je…

Príspevok Žilinka odmieta zámer trestného činu za nedostatok zdravotníkov v nemocniciach zobrazený najskôr Hlavné správy.