Peterborough 31. januára 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Screenshot Youtube)

Britka z Peterborough uskutočnila vlastný prieskum a zistila, aký ženský zovňajšok sa mužom páči najviac. Informuje o tom bulvárny denník Daily Mail

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

36-ročná Hayley Leeann z Peterborough na internetovej zoznamke postupne zverejňovala svoje fotografie s rôznym účesom a v oblečení rôznych štýlov.

Počas šiestich mesiacov žena predviedla sedem rôznych modelov bola brunetkou, blondínkou, športovkyňou, biznis lady.

Žena zverejnila aj prísne fotky v okuliaroch, bez kozmetiky a nakoniec urobila fotku, ktorá ju naozaj vystihuje.

Model tries different dating looks to discover which attracts most men

https://t.co/2RpLlwJ40e

— Serendipity (@1985Shah) 30. januára 2019

Nakoniec najväčší počet užívateľov (87 ľudí) na profile zareagovalo na brunetku, ale zároveň naznačovali, že majú záujem o sex na prvom rande.

Bohatí starší muži (43 ľudí) si najčastejšie vyberali blondínku Hayley. Obvykle boli ženatí a chceli sa len pobaviť.

Športovkyňa sa páčila 25 užívateľom a väčšina z nich ju pozvala na rande do posilňovne.

Podľa Britky najskutočnejší a najzaujímavejší muži (36 ľudí) mali záujem, keď zverejnila fotografiu skutočnej podoby alebo v okuliaroch.

V prevleku biznis lady žena zaujala iba osem ľudí. Považovali ju za intelektuálku, ale sami boli pri ďalšej komunikácii nudní.

Nedávno Sputnik informoval, odkiaľ pochádzajú najkrajšie ženy. Na základe súťaží Miss International, Miss Universe, Miss World, Miss Supranation a Miss Earth sa na prvej priečke umiestnila Venezuela. Nasledovali Filipíny a Mexiko. V prvej päťke sa ešte umiestnila Juhoafrická republika a Vietnam. Česká republika ani Slovenko sa nedostali ani do prvej desiatky.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj