Zemetrasenie v prieskumoch verejnej mienky spôsobila rakúska protiimigračná Strana slobody (FPÖ)

Viedeň 25. januára 2023 (HSP/Foto:Facebook/Herbert Kickl)   Rakúska protiimigračná a protisankčná strana FPÖ je najpopulárnejšia v celej krajine, informuje REMIX News Rakúska pravicová Strana slobody (FPÖ), známa svojím prísnym postojom k prisťahovalectvu a odporom voči sankciám voči Rusku, je po siedmich rokoch opäť najvyššie postavenou stranou v Rakúsku. Rakúsky denník… Príspevok Zemetrasenie v prieskumoch verejnej mienky spôsobila rakúska protiimigračná Strana slobody (FPÖ) zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zemetrasenie v prieskumoch verejnej mienky spôsobila rakúska protiimigračná Strana slobody (FPÖ)

Viedeň 25. januára 2023 (HSP/Foto:Facebook/Herbert Kickl)   Rakúska protiimigračná a protisankčná strana FPÖ je najpopulárnejšia v celej krajine, informuje REMIX News Rakúska pravicová Strana slobody (FPÖ), známa svojím prísnym postojom k prisťahovalectvu a odporom voči sankciám voči Rusku, je po siedmich rokoch opäť najvyššie postavenou stranou v Rakúsku. Rakúsky denník…

Príspevok Zemetrasenie v prieskumoch verejnej mienky spôsobila rakúska protiimigračná Strana slobody (FPÖ) zobrazený najskôr Hlavné správy.