Bratislava 20. júna 2019 (HSP/iarex/Foto:Screenshot-Youtube)

Portál iarex komentuje udalosti okolo prekvapivej smrti ukrajinského poslanca Dmitrija Tymčuka, ktorý sa podľa verzie ukrajinskej polície zastrelil nešťastnou náhodou.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Dmitrij Tymčuk

Ukrajinská verejnosť pochybuje o tom, že by sa Dmitrij Tymčuk naozaj omylom zastrelil pri čistení svojho Glocku. Navyše, Dmitrij Tymčuk nebol žiaden “amatér”, ktorý by si spravil zbrojný preukaz len preto, aby mohol strážiť obchod s potravinami.

Tymčuk bol úzko prepojený s ukrajinskou rozviedkou, takí držitelia pri čistení osobnej zbrane v skutočnosti neumierajú. Na ukrajinských sociálnych sieťach si už kladú otázku, či bude Tymčukova smrť ojedinelá, alebo sa čoskoro “roztrhne vrece” s prekvapivými samovraždami. Porošenko skončil, so Zelenským prichádza na Ukrajinu nová realita.

Tymčuk sa stal na Ukrajine známy svojím snom, o ktorom informoval Ukrajincov na sociálnych sieťach. Snívalo sa mu s Putinom a tento sen sa periodicky opakoval. V sne Tymčuk likvidoval Putina svojím Makarovom, necítil výčitky svedomia ani nenávisť, cítil len že sa uskutočnila spravodlivosť.

Dmitrijovi Tymčukovi sa už snívať nič nebude. Ukrajinským rusofóbom bude chýbať, pretože zásoboval médiá “zaručenými informáciami” o činnosti agentov ruského Specnazu na Ukrajine, požadoval vojenské obsadenie Donecka a Luhanska, podľa niektorých príspevkov na sociálnych sieťach ruskú stopu videl aj v prípade, ak meškala v Kyjeve električka.

Mnohí ľudia na Ukrajine dlho neverili, že Tymčuk umrel, fingovaná Babčenkova smrť zasadila ranu hodnovernosti ukrajinských mainstreamových médií.  Ale keď si v ukrajinskom parlamente minútou ticha uctili smrť kolegu, tak Ukrajinci uverili, že Tymčuk je mŕtvy. Je zaujímavé, ako Ukrajinci neveria vlastným médiám.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj