Zachránili ženu, ktorá sa predávkovala liekmi

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 8. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Dvaja policajti z Obvodného oddelenia PZ Ružinov – západ zachránili život 43-ročnej žene, ktorá sa predávkovala liekmi. Po hádke s mužom ušla z domu. Privolaní policajti prehľadávali okolie vo Vlčom hrdle a ženu objavili v záhradkárskej oblasti. Keď zbadala ich auto, rozbehla sa k Dunaju

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Policajti ju dobehli, žena následne stratila vedomie. Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, mala penu okolo úst, jeden z policajtov ju uložil do stabilizovanej polohy a do príchodu záchranárov jej poskytoval prvú pomoc, pretože niekoľkokrát stratila vedomie a prestala dýchať. Druhý z členov hliadky išiel oproti záchranárom, pretože bolo náročné presne určiť ich polohu. Bratislavčanku následne previezli do nemocnice. Za tento záchranársky čin boli nstržm. Ing. Ján Cipka a nstržm. Filip Folrich mimoriadne povýšení do hodnosti podpráporčík.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj