Moskva, Washington 22. mája 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexandria Detention Center via AP)

„Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie urobí všetko, aby pomohlo Márii Butinovej, ktorú väznia v Spojených štátoch, vrátane pomoci vo veci zaplatenia advokátov,“  uviedla hovorkyňa Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie Mária Zacharovová vo vysielaní relácie „Nedeľný večer s Vladimírom Solovjovom“ na televíznej stanici Rossija-1

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Marija Butinová

Mária Zacharovová komentovala prosbu Butinovej, ktorá zaznela v rámci videa natočeného v sobotu vo väznici v štáte Oklahoma. V tomto videu sa Ruska obrátila na divákov so žiadosťou o finančnú podporu na úhradu právnych služieb advokátov.

„Viete, že neplatíme advokátov, ale urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sa podarilo obhájiť všetky práva, ktoré jej patria ako ruskej občianke. Samozrejme, ak naznačila, že je tu takýto problém, budeme sa snažiť urobiť všetko, aby sme jej pomohli,“ zdôraznila hovorkyňa Ministerstva zahraničných vecí Ruska Mária Zacharovová.

Video si môžete pozrieť tu:

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj