Výsledok Čaputovej je dobrou správou o chuti ľudí na pozitívnu zmenu, tvrdí Beblavý

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 17. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)

Výsledok prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej v prvom kole prezidentských volieb je podľa nezaradeného poslanca NR SR a lídra strany Spolu – občianska demokracia Miroslava Beblavého dobrou správou o chuti ľudí na Slovensku na pozitívnu zmenu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke predseda strany Spolu Miroslav Beblavý

„Táto zmena má slušnú, demokratickú a odbornú tvár. Napomáha jej spájanie síl tých, ktorým ide o vec a nie o vlastný prospech. Táto zmena prináša skutočných lídrov, ako je Matúš Vallo a teraz Zuzana Čaputová. Som presvedčený, že sa ešte neskončila,” uviedol Beblavý.

Prvé kolo volieb prezidenta SR vyhrala so ziskom 40,57 percenta platných hlasov Zuzana Čaputová. Do druhého kola postupuje z druhého miesta so ziskom 18,66 percenta platných hlasov aj Maroš Šefčovič. Druhé kolo volieb hlavy štátu sa uskutoční v sobotu 30. marca.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj