Vyšetrovateľ navrhuje väzbu pre advokátov zadržaných v rámci akcie Corrumpere 2

Bratislava 28. septembra  2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook )   Vyšetrovateľ navrhuje väzbu pre dvoch obvinených advokátov zadržaných v rámci akcie Corrumpere 2. Tretí zadržaný bude stíhaný na slobode. Riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Ľubomír Daňko to uviedol na štvrtkovej tlačovej konferencii "Tri osoby boli obvinené z korupčnej trestnej činnosti. Vyšetrovateľ jednu osobu… Príspevok Vyšetrovateľ navrhuje väzbu pre advokátov zadržaných v rámci akcie Corrumpere 2 zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vyšetrovateľ navrhuje väzbu pre advokátov zadržaných v rámci akcie Corrumpere 2

Bratislava 28. septembra  2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook )   Vyšetrovateľ navrhuje väzbu pre dvoch obvinených advokátov zadržaných v rámci akcie Corrumpere 2. Tretí zadržaný bude stíhaný na slobode. Riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Ľubomír Daňko to uviedol na štvrtkovej tlačovej konferencii "Tri osoby boli obvinené z korupčnej trestnej činnosti. Vyšetrovateľ jednu osobu…

Príspevok Vyšetrovateľ navrhuje väzbu pre advokátov zadržaných v rámci akcie Corrumpere 2 zobrazený najskôr Hlavné správy.