Varšava 19. júla 2019 (HSP/RusVesna/Foto:Pixabay)

Portál RusVesna informuje o problémoch americkej F-15 v Poľsku, ktorá sa musela krátko po štarte urýchlene vrátiť na letisko, pretože do jej motora vletel vták. Z motora F-15 sa začalo dymiť, neskôr však lietadlo odštartovalo znova. Poliaci nekonkretizovali bližšie, aká bola misia americkej F-15

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Stíhačka F-15

Poliaci by nemali túto udalosť bagatelizovať, je celkom možné že Kremeľ platí ruskou propagandou zmanipulovaných poľských dôchodcov, aby v okolí poľských vojenských letísk kŕmili holuby a vtáčiky a tie následne podnikali samovražedné útoky na americké bojové lietadlá.

Celý demokratický svet dobre vie, že neexistuje nič, pred čím by sa zvrátení ruskí mužíci zastavili. Jediným cieľom Putina a ruských mužikov je zničiť demokraciu, slobodný spôsob života a LGBT hodnoty vo svete. Vďaka bdelému mainstreamu a proamerickým politikom v EÚ však dobro určite zvíťazí nad zlom, všetko ale závisí od postoja občanov.

Je dôležité, aby občania nedôverovali konšpiračným médiám a spoliehali sa len na overené informácie z mainstreamu, aktualizovaný zoznam médií, ktorým je možné dôverovať určí komisia tvorená redaktormi mainstreamových rusofóbnych médií v jednotlivých krajinách.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj