Vo svete športu menšia výhra pre biologické ženy. Ale ešte dôležitejšie je, že to bolo víťazstvo reality a faktov

Bratislava 14. januára 2023 (HSP/The Fox News/The Heritage Foundation/Foto: Twitter)   To, čo sa kedysi rozumne chápalo ako biologické rozdiely medzi mužom a ženou, sa pod vplyvom nedávnych ľavicových tvrdení, že pohlavie zahŕňa aj rodovú identitu, stalo ohniskom kultúrnych vojen a zahltilo federálne súdy. Aktuálnu situáciu pre Fox News priblížila bývalá futbalistka Lainey Armisteadová  Sudca... Príspevok Vo svete športu menšia výhra pre biologické ženy. Ale ešte dôležitejšie je, že to bolo víťazstvo reality a faktov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vo svete športu menšia výhra pre biologické ženy. Ale ešte dôležitejšie je, že to bolo víťazstvo reality a faktov

Bratislava 14. januára 2023 (HSP/The Fox News/The Heritage Foundation/Foto: Twitter)   To, čo sa kedysi rozumne chápalo ako biologické rozdiely medzi mužom a ženou, sa pod vplyvom nedávnych ľavicových tvrdení, že pohlavie zahŕňa aj rodovú identitu, stalo ohniskom kultúrnych vojen a zahltilo federálne súdy. Aktuálnu situáciu pre Fox News priblížila bývalá futbalistka Lainey Armisteadová  Sudca...

Príspevok Vo svete športu menšia výhra pre biologické ženy. Ale ešte dôležitejšie je, že to bolo víťazstvo reality a faktov zobrazený najskôr Hlavné správy.