Vláda bude rokovať o nevyužitých financiách MPRV a o Návode pre úspešné Slovensko

Bratislava 24. októbra  2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Nevyčerpané kapitálové výdavky z predchádzajúcich rozpočtových rokov vo výške 249.000 eur Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR budú použité na obstaranie strojov a nákup laboratórneho zariadenia. Vyplýva to z návrhu rezortu pôdohospodárstva, o ktorom bude v utorok rokovať vláda Kabinet Ľudovíta Ódora… Príspevok Vláda bude rokovať o nevyužitých financiách MPRV a o Návode pre úspešné Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vláda bude rokovať o nevyužitých financiách MPRV a o Návode pre úspešné Slovensko

Bratislava 24. októbra  2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Nevyčerpané kapitálové výdavky z predchádzajúcich rozpočtových rokov vo výške 249.000 eur Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR budú použité na obstaranie strojov a nákup laboratórneho zariadenia. Vyplýva to z návrhu rezortu pôdohospodárstva, o ktorom bude v utorok rokovať vláda Kabinet Ľudovíta Ódora…

Príspevok Vláda bude rokovať o nevyužitých financiách MPRV a o Návode pre úspešné Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.