VIDEO: Ostrá debata medzi kovaným totalitným cenzorom, progresívnym liberálom Mariánom Leškom & Erikom Kaliňákom

www.slovanskenoviny.sk/rss Ktorého Leško označil za „kriminálneho luhára“ a keď bol v uliciach Bratislavy konfrontovaný s týmto... Príspevok VIDEO: Ostrá debata medzi kovaným totalitným cenzorom, progresívnym liberálom Mariánom Leškom & Erikom Kaliňákom je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Ostrá debata medzi kovaným totalitným cenzorom, progresívnym liberálom Mariánom Leškom & Erikom Kaliňákom

www.slovanskenoviny.sk/rss

Ktorého Leško označil za „kriminálneho luhára“ a keď bol v uliciach Bratislavy konfrontovaný s týmto jeho výrokom, zbabelo zutekal.

Bývalý komunistický nomenklatúrny káder, aktívny člen KSS a redaktor Nového Slova (hlasnej trúby Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska) Marián Leško, ktorý dnes na Slovensku rozdáva ľuďom priehrštím rozumy na všetky strany, dáva lekcie z demokracie a v propagandistickom progresívnom Denníku N dlhodobo manipuluje slovenskú verejnosť debatoval v Startitupe s podpredsedom strany Smer-SSD, poslancom NR SR a šéfom Zboru poradcov predsedu vlády Erikom Kaliňákom.

Mimoriadne očakávaná diskusia poslanca a podpredsedu Smeru Erika Kaliňáka a publicistu a komentátora Denníka N Mariána Leška rozvírila hladinu politických vôd. Startitup tak oboch mužov, ktorí za posledný týždeň ovládli slovenský internet, oslovil na vzájomný exkluzívny duel. Obaja prijali výzvu sadnúť si tvárou v tvár do jedného štúdia.

Debata bola plná slovných výmen, keďže známy novinár a popredný predstaviteľ Smeru sa nezhodli takmer na ničom. Základom sváru sa stala manipulácia nahrávky bývalého, dnes už odsúdeného, policajta Mariána Kučerku, ktorú zverejnil Smer ešte v roku 2022.

Kaliňák priznáva, že s ňou manipulovali, ale len s cieľom zlepšiť jej technickú kvalitu. Leško pripomína posudok Kriminalisticko-expertízneho ústavu Policajného zboru, ktorý konštatoval, že nahrávka vykazuje „znaky charakterizujúce manipuláciu s nahrávkou“.

Na základe správy trvá na tom, keď Kaliňáka označil za „kriminálneho luhára“. Naopak, politik tvrdí, že v dokumente sa nikde nepíše o „obsahovej manipulácii“ s nahrávkou.

Ostrý duel odhaľuje argumenty Leška aj Kaliňáka. V debate sme sa dostali aj vražde novinára Jána Kuciaka, vojne Smeru s médiami, údajným neprávostiam zo strany špeciálnej prokuratúry či žaloby na známeho komentátora.

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube Startitup / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Ostrá debata medzi kovaným totalitným cenzorom, progresívnym liberálom Mariánom Leškom & Erikom Kaliňákom je zobrazený ako prvý na .