Veľký požiar v Banskej Štiavnici: Nasadili desiatky vojakov. Na mieste boli politici. Ľudia zachraňovali čo sa dalo

Banská Štiavnica 18. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook-Polícia SR-Banskobystrický kraj, TASR-Ján Krošlák) Aktualizované 18. marca 2023 o 19:43 h. Na námestí v centre Banskej Štiavnice vypukol v sobotu dopoludnia požiar v historickej budove. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici "Presná príčina požiaru zatiaľ nie je… Príspevok Veľký požiar v Banskej Štiavnici: Nasadili desiatky vojakov. Na mieste boli politici. Ľudia zachraňovali čo sa dalo zobrazený najskôr Hlavné správy.

Veľký požiar v Banskej Štiavnici: Nasadili desiatky vojakov. Na mieste boli politici. Ľudia zachraňovali čo sa dalo

Banská Štiavnica 18. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook-Polícia SR-Banskobystrický kraj, TASR-Ján Krošlák) Aktualizované 18. marca 2023 o 19:43 h. Na námestí v centre Banskej Štiavnice vypukol v sobotu dopoludnia požiar v historickej budove. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici "Presná príčina požiaru zatiaľ nie je…

Príspevok Veľký požiar v Banskej Štiavnici: Nasadili desiatky vojakov. Na mieste boli politici. Ľudia zachraňovali čo sa dalo zobrazený najskôr Hlavné správy.