Väčšina Nemcov nechce podľa prieskumu Löwa za reprezentačného trénera

Berlín 2. januára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Michael Probst)

Štyridsaťjeden percent Nemcov z 2038 respondentov si myslí, že tréner futbalovej reprezentácie Joachim Löw nie je správny muž na svojom mieste. Prieskum uskutočnil inštitút The YouGov

Na snímke Joachim Löw

Podľa vyjadrenia 35% ľudí by mal Löw zostať na svojej pozícii, 24% opýtaných svoj názor v prieskume nevyjadrilo. Informovala o tom agentúra DPA.

Päťdesiatosemročný lodivod je vo svojej funkcii od roku 2006. V roku 2014 na majstrovstvách sveta v Brazílii získal s Nemeckom titul, o štyri roky neskôr v Rusku sa mu s “Nationalelf” prekvapujúco nepodarilo postúpiť zo základnej skupiny. Nemecký futbalový zväz (DFB) napriek tomu vyjadril Löwovi podporu pri vedení tímu v kvalifikácii na EURO 2020.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj