V USA odsúdili ženu, u ktorej našli 64 mŕtvych a 43 živých mačiek

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Farmington 15. apríla 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)

V Minnesote odsúdili 25-ročnú ženu, na ktorej pozemku pri Farmingtone našli policajti množstvo zvierat, z ktorých väčšina bola vo veľmi zúboženom stave, a ešte viac ich bolo po smrti

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Na pozemku Caycee Bregel, ktorá si založila “útulok” pre zvieratá, našli policajti okrem iného 64 mŕtvych mačiek, z ktorých niektoré boli pochované v plytkých hrobčekoch a ďalšie sa nachádzali v chladničkách a mrazničkách. Na pozemku bolo aj 43 živých mačiek, viacero psov, jedno prasa a ďalšie zvieratá. Tie žili v príšerných podmienkach a policajti v obvinení popisujú, že na mieste ich zarazil “neuveriteľný smrad”, čo bol aj dôvod, prečo ich susedia privolali na pozemok.

Bregel odsúdili na 200 hodín verejnoprospešných prác a dvojročnú podmienku. Tri mesiace bude nosiť aj elektronický monitorovací náramok a musí sa tiež podrobiť psychologickému vyšetreniu.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj