V prípade lúpežného prepadnutia na Žilinskej ulici v Bratislave obvinili tri osoby

Bratislava 15. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook-Polícia SR-Bratislavský kraj)   V prípade lúpežného prepadnutia, ku ktorému malo dôjsť v utorok 4. apríla na Žilinskej ulici v Bratislave, polícia zadržala celkovo tri osoby, všetky obvinila. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Silvia Šimková Obvineniu pre zločin lúpeže… Príspevok V prípade lúpežného prepadnutia na Žilinskej ulici v Bratislave obvinili tri osoby zobrazený najskôr Hlavné správy.

V prípade lúpežného prepadnutia na Žilinskej ulici v Bratislave obvinili tri osoby

Bratislava 15. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook-Polícia SR-Bratislavský kraj)   V prípade lúpežného prepadnutia, ku ktorému malo dôjsť v utorok 4. apríla na Žilinskej ulici v Bratislave, polícia zadržala celkovo tri osoby, všetky obvinila. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Silvia Šimková Obvineniu pre zločin lúpeže…

Príspevok V prípade lúpežného prepadnutia na Žilinskej ulici v Bratislave obvinili tri osoby zobrazený najskôr Hlavné správy.