V penzióne v nemeckom Passau sa našli telá troch ľudí zastrelených kušou

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Mníchov 12. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/DPA-Lino Mirgeler)

Nemecká polícia potvrdila, že v izbe jedného z penziónov v meste Passau v spolkovej krajine Bavorsko sa v sobotu našli telá troch ľudí, ktorí boli pravdepodobne usmrtení strelou z kuše. Informovala o tom v nedeľu agentúra DPA

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke penzión v meste Passau, v ktorom sa našli telá troch ľudí

Mŕtve telá 53-ročného muža a dvoch žien vo veku 30 a 33 rokov objavili v sobotu pracovníci penziónu. Vo všetkých boli zabodnuté šípy. V izbe sa okrem tiel našli aj dve lovecké kuše. Trojica sa v penzióne ubytovala v piatok a trojposteľovú izbu si objednala na tri dni. Všetky obete mali nemecké občianstvo, napísal na svojej internetovej stránke denník Passauer Neue Presse.

Polícia v súčasnosti preveruje, aký bol medzi obeťami vzťah, ako aj to, čo viedlo k ich usmrteniu. Dolnobavorská policajná hovorkyňa však vylúčila, že by niektorá z mladých žien bola mužovou dcérou.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj