V Nitre súťažia o najkrajšie zakvitnutý balkón či okno

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Nitra 26. apríla 2019 (HSP/Nitra.sk/Foto: Ľudmila Synaková)

Mesto Nitra aj tohto roku v snahe oživiť tradície skrášľovania mesta kvetinovou výzdobou vyhlasuje súťaž o najkrajší balkón a predzáhradku. Vedenie mesta verí, že táto forma súťaže podnieti obyvateľov mesta k aktivitám smerujúcim k skrášleniu svojho obydlia

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke majitelia bytov na Triede Andreja Hlinku v Nitre vysádzajú priestor pri vchodoch stálozelenými kvetmi a drevinami

Preto, ak niekto má záujem zapojiť sa do súťaže, má sa prihlásiť najneskôr do 12. júla na Mestskom úrade na Štefánikovej triede 60 v Nitre, konkrétne v  klientskom centre č. 5, alebo na tel. čísle 037/6502 322, na sekretariáte odboru komunálnych činností a životného prostredia tel. číslo 037/6502 307, prípadne na e-mailovej adrese: sterdasova.ludmila@msunitra.sk.

Balkóny, okná a predzáhradky si príde osobne pozrieť hodnotiaca komisia. Na slávnostné vyhodnotenie súťaže budú osobne pozvaní všetci ocenení súťažiaci a výsledky budú zverejnené v médiách a na internete. Primátor mesta Nitry Marek Hattas odmení víťazov hodnotnými vecnými cenami.

„Tešíme sa, že občania zareagujú na túto výzvu v hojnom počte a že sa naše mesto zmení na veľkú rozkvitnú záhradku,“ povedal Pavol Jakubčin, vedúci odboru komunálnych činností a životného prostredia MsÚ v Nitre.

Ľudmila Synaková


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj