V Nitre pokračujú opravy a výmena poškodeného mobiláru

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Nitra 1. februára 2019 (HSP/nitra.sk/Foto: nitra.sk)

 „V rámci obnovy sa nerealizovali iba rekonštrukcie, ale za nové boli vymenené viaceré malé, smetné nádoby, ktorých je 27,“ uviedol k činnosti v tejto oblasti, odbor komunálnych činností a životného prostredia

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

„Čo sa týka opráv a rekonštrukcií, tie boli sfinalizované v Starom meste, v Mestskom parku na Sihoti, ale aj na sídliskách Chrenová a Klokočina,“ spresnil lokality, kde sa opravoval a vymieňal mestský mobiliár vedúci Strediska mestských služieb Ľubomír Muzika.

Dôležitou súčasťou oddychu a relaxu verejnosti sú aj lavičky, ktoré sú často cieľom znehodnotenia vandalmi a výtržníkmi – a aj preto je potrebná ich pravidelná údržba a výmena.

„Popri rekonštrukciách lavičiek sa zrealizovala aj investícia doplnenia nových – hlavne pri Chrenovskom cintoríne, nakoľko v tejto lokalite sú často využívané občanmi mesta,“ doplnil informácie odbor komunálnych činností a životného prostredia.“

-Ja-


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj