V Michalovciach po vražde sestričky vyšli ľudia do ulíc. Na mieste sa ozývalo aj bučanie. Kotleba prehovoril

Bratislava 8. januára 2022 (HSP/Foto:Screenshot) Aktualizované 8. januára 2022 19:20 V Michalovciach sa v nedeľu popoludní začalo zhromaždenie, ktoré iniciovala strana ĽSNS na čele s jej predsedom Mariánom Kotlebom. Na námestí sa zhromaždilo množstvo Rómov. Na mieste sa ozývalo bučanie aj výkriky zhromaždených Podľa medializovaných správ sa na mieste konalo verejné zhromaždenie Občianskeho združenie Zemplínska... Príspevok V Michalovciach po vražde sestričky vyšli ľudia do ulíc. Na mieste sa ozývalo aj bučanie. Kotleba prehovoril zobrazený najskôr Hlavné správy.

V Michalovciach po vražde sestričky vyšli ľudia do ulíc. Na mieste sa ozývalo aj bučanie. Kotleba prehovoril

Bratislava 8. januára 2022 (HSP/Foto:Screenshot) Aktualizované 8. januára 2022 19:20 V Michalovciach sa v nedeľu popoludní začalo zhromaždenie, ktoré iniciovala strana ĽSNS na čele s jej predsedom Mariánom Kotlebom. Na námestí sa zhromaždilo množstvo Rómov. Na mieste sa ozývalo bučanie aj výkriky zhromaždených Podľa medializovaných správ sa na mieste konalo verejné zhromaždenie Občianskeho združenie Zemplínska...

Príspevok V Michalovciach po vražde sestričky vyšli ľudia do ulíc. Na mieste sa ozývalo aj bučanie. Kotleba prehovoril zobrazený najskôr Hlavné správy.