Bratislava 25. novembra 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Branislav Caban)

V developerskom projekte Ovocné sady, ktorý sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Trnávka, už predali 250 z celkovo 550 bytov, ktoré sú v ponuke. S predajom začali začiatkom novembra. „Jednoizbové byty v Ovocných sadoch je dnes možné kúpiť od 75-tisíc eur s DPH, dvojizbové od 106-tisíc s DPH a trojizbové od 145-tisíc eur vrátane DPH

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Záujemcovia si môžu ešte stále vybrať z 55 jednoizbových, 110 dvojizbových a 135 trojizbových bytov,“ informoval developer projektu spoločnosť J&T REAL ESTATE (JTRE). V druhej etape bude k dispozícii ďalších 480 bytov.

Súčasťou novej štvrte, z dielne architektonickej kancelárie GFI, má byť aj rozsiahly centrálny park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom i komunitným grilom. Okrem toho vznikne pri parku aj verejná materská škola s kapacitou 80 detí, umiestnená na prízemí jedného z obytných domov, ktorá bude tiež súčasťou prvej etapy projektu. „Na jej vybudovaní sme sa dohodli s vedením mestskej časti Ružinov, aby sme tak prispeli k riešeniu nedostatku miest v materských školách v Ružinove a zároveň ponúkli významný benefit nielen obyvateľom Ovocných sadov, ale celej Trnávky,“ uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti JTRE Pavel Pelikán.

Okrem aktivít v novovybudovanom centrálnom parku ponúknu Ovocné sady aj príležitosti na relax a šport v okolí. V pešej dostupnosti je známy rekreačný areál Zlaté piesky. Praktická je aj blízkosť viacerých obchodných centier, ktoré sa nachádzajú v pešej dostupnosti Ovocných sadov. Štvrť ponúka aj dostatok vonkajších parkovacích miest, novú zastávku mestskej hromadnej dopravy a napojenie na diaľničný obchvat.

Spoločnosť JTRE pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1996. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty a buduje celé mestské štvrte na území Bratislavy. K najvýznamnejším projektom patria obytné veže Panorama Towers, mestská štvrť Zuckermandel pod Bratislavským hradom, rezidenčné projekty Klingerka, Fuxova, Karloveské rameno, Zelené terasy Devín, administratívne komplexy Westend, Pribinova 19 či Landererova 12, nákupné centrum EPERIA v Prešove či nábrežná štvrť Eurovea City s prvým mrakodrapom na Slovensku.

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!


Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.


Podporte naše úsilie.

Zdroj